logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy” wraz z Gminą Kluczbork, Centrum Kultury w Kluczborku, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kluczborku i Stowarzyszeniem Klucz do Rozwoju, 01.04.2023r. (sobota) na kluczborskim rynku organizuje „Polsko-Ukraiński Jarmark Wielkanocny ”, który odbędzie się w godzinach 10.00 -16.00.

Jarmark ma na celu integrację mieszkańców i gości z Ukrainy, poznanie tradycji, obyczajów, rękodzieła i potraw obu krajów.

W ramach imprezy chcemy zorganizować stoiska wystawiennicze i warsztaty rękodzielnicze, w których nieodpłatnie będą brać udział mieszkańcy i goście z Ukrainy.

Zapraszamy wystawców do sprzedaży swojego rękodzieła i produktów spożywczych podczas jarmarku. Zapewniamy nieodpłatnie miejsce na rynku w przypadku zadeklarowania prowadzenia nieodpłatnych warsztatów.  Wystawcy nieprowadzący warsztatów odpłatność za stoisko w wysokości 50 zł. Opłatę pobierać będzie Centrum Kultury w Kluczborku.

We własnym zakresie należy mieć stoisko wystawiennicze.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres biuro@dolinastobrawy.pl z podaniem danych kontaktowych oraz opisem stoiska i wystawianego produktu.

Oferty należy przesłać na adres mailowy biuro@dolinastobrawy.pl do 27.03.2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content