Lp |
Nazwisko/Nazwa |
Imię/Przedstawiciel |
1 |
Baldy |
Jacek |
2 |
Bartoń |
Marcin |
3 |
Błażewski |
Grzegorz |
4 |
Bulak |
Joanna |
5 |
Buła |
Damian |
6 |
Bzdzion |
Józef |
7 |
Chojak |
Krzysztof |
8 |
Firma handlowo – usługowa |
Jacek Bąk |
9 |
Fundacja Artem Silesiam Promovere |
Członek Zarządu |
10 |
Gmina Byczyna |
Burmistrz |
11 |
Gmina Lasowice Wielkie |
Wójt |
12 |
Gmina Kluczbork |
Burmistrz |
13 |
Gmina Olesno |
Burmistrz |
14 |
Gmina Pokój |
Wójt |
15 |
Gmina Wołczyn |
Burmistrz |
16 |
Gminny Związek „Ludowe Kluby Sportowe” |
Zgodnie z reprezentacją |
17 |
Górok |
Piotr |
18 |
Hadasik |
Irena |
19 |
Hordyńska |
Magdalena |
20 |
JAKMAR Sp. z o.o. |
Marian Kaleta |
21 |
Jurczyk |
Dawid |
22 |
Jurczyk |
Urszula |
23 |
Koło Gospodyń Wiejskich
w Proślicach |
Adam Suda |
24 |
König |
Tomasz |
25 |
Kruszyna |
Ewa |
26 |
Kucharczyk |
Henryk |
27 |
Lech |
Patrycja |
28 |
Leśnierowska |
Joanna |
29 |
Lipiński |
Jerzy |
30 |
Lizoń |
Małgorzata |
31 |
LZS Borki Małe |
Zgodnie z reprezentacją |
32 |
Maj |
Mirosław |
33 |
Marynowska-Florczak |
Dorota |
34 |
Mączka |
Przemysław |
35 |
Migoń |
Dorota |
36 |
Morawiec |
Dariusz |
37 |
Myśliwczyk |
Mateusz |
38 |
Nestro PPHU Sp. z o. o. |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
39 |
Namioty Brol |
Daniel Brol |
40 |
Nosewicz |
Henryk |
41 |
OSP Bodzanowice |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
42 |
OSP Borki Wielkie |
Bernard Kandora lub
Małgorzata Pach |
43 |
OSP Boroszów |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
44 |
OSP Broniec |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
45 |
OSP Kocuby |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
46 |
OSP Kolonia Łomnicka |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
47 |
OSP Leśna |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
48 |
OSP Łomnica |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
49 |
OSP Łowoszów |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
50 |
OSP Olesno |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
51 |
OSP Sowczyce |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
52 |
OSP Stare Olesno |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
53 |
OSP Wachowice |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
54 |
OSP Wachów |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
55 |
OSP Wysoka |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
56 |
Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej Godziemba |
Dominika Maliszewska |
57 |
Paluch |
Angelika |
58 |
Paluch |
Tomasz |
59 |
Parafia Bogacica |
Piotr Piontek |
60 |
Pas-Bud |
Mirosław Rzepecki |
61 |
Pietrucha |
Robert |
62 |
Podgórniak |
Robert |
63 |
Powiat Kluczborski |
Reprezentant Artur Nowak |
64 |
P.P.H.U. Kłos s.c.
Beniamin i Ewa Godyla |
Szymon Godyla |
65 |
P.P.U.H. Pawłowski Robert Pawłowski |
Robert Pawłowski |
66 |
Ptak-Fioncek |
Joanna |
67 |
Ptaszek-Rekus |
Joanna Marta |
68 |
Radwańska |
Karolina |
69 |
Schatt |
Jolanta |
70 |
Siwak |
Beata |
71 |
Smykomsky |
Ewaldaria |
72 |
Stabrawa |
Edyta |
73 |
Stiller |
Herbert |
74 |
Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Bąków |
Prezes Zarządu |
75 |
Stowarzyszenie Wsi Bogacica „Bogatalanta” |
Członek Zarządu |
76 |
Stowarzyszenie Przyjaciół Borkowic |
Prezes Stowarzyszenia |
77 |
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby” |
Członek Zarządu |
78 |
Stowarzyszenie Wsi Grodzisko Rochus |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
79 |
Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Jasienie |
Gabriela Prochota |
80 |
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Odnowa Krzywiczyny |
Joanna Staszków |
81 |
Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Kujakowice przy Radzie Sołeckiej Kujakowic Górnych |
Janusz Kallus |
82 |
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Kuniów |
Wojciech Fudali |
83 |
Stowarzyszenie Oświatowe Kruk |
Członek Zarządu |
84 |
Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Laskowice |
Gabriela Świerc |
85 |
Stowarzyszenie Miłośników Lasowic Wielkich |
Elżbieta Felusiak |
86 |
Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności |
„Oleski Koszyk” |
87 |
Stowarzyszenie „Nad Stawem” |
Marta Kulisińska |
88 |
Stowarzyszenie „Pro Musica Viva” |
Andrzej Kochański |
89 |
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Odnowa Wsi Rożnów |
Marian Kaleta |
90 |
Stowarzyszenie Stobrawa (Stare Olesno) |
Krzysztof Dragon |
91 |
Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Skałągi przy Radzie Sołeckiej w Skałągach |
Marek Podłowski |
92 |
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Wojciechów „Św. Wojciecha” |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
93 |
Stowarzyszenie Odnowy Wsi Zieleniec. |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
94 |
Stowarzyszenie Pokój Organizacja Pożytku Publicznego |
Zgodnie z reprezentacją w KRS |
95 |
Spółdzielnia Socjalna GRÓD |
Andrzej Kościuk lub Eugeniusz Hoffmann |
96 |
Śliczna |
Iwona |
97 |
Szajda |
Katarzyna |
98 |
Sztojko-Chałupczyńska |
Aneta |
99 |
Uczniowski Klub Sportowy |
„Gwiazda” |
100 |
Wiecha |
Waldemar |
101 |
Wierzbicki |
Paweł |
102 |
Wojczyszyn |
Janusz |
103 |
Wolny |
Renata |
104 |
Wołczyński Ośrodek Kultury |
Dyrektor |
105 |
Wróbel |
Gabriela |
106 |
Wyrwa |
Grażyna |
107 |
Zajazd Ostoja |
Bernadeta Strońska |
108 |
Zamorowska |
Marta |
109 |
Zinerg Sp. z o.o. w organizacji |
Członek Zarządu |
110 |
Z.P.H.U. TOK-FREZ |
Martin Wildau |
111 |
„Źródła Dobrej” Sp. z o. o. |
Aleksander Pyka |
112 |
Żarczyńska-Dybka |
Barbara |