logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Fundacja „Kwitnące Talenty” z Opola oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy”, zapraszają na spotkanie 3 Sektora, (NGO’s), w dniu 21 marca 2022, w godzinach: od 17:00 do 19:00.
Rozpoczynamy od części nieformalnej i nieoficjalnej integracją i networkingiem. Następnie wprowadzenie do spotkania, pokazanie możliwości wsparcia dla organizacji pozarządowych, zebranie potrzeb rozwojowych Fundacji, Stowarzyszeń, Spółdzielni socjalnych, Klubów sportowych, OSP i innych podmiotów. Integracja i dyskusja przedstawicieli Organizacji. Na zakończenie – rozmowy w kuluarach i podgrupach. 
 
Spotkanie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy”, przy ulicy Moniuszki 4, 46-200 w Kluczborku.

Spotkanie poprowadzi Piotr Koziol, który z pasją i zaangażowaniem odkrywa i rozwija talenty i potencjał od 20 lat. Od 10 lat fundator i prezes Fundacji Kwitnące Talenty. Zarządza organizacjami pozarządowymi od 31 lat. Ekspert od zarządzania projektami, zarządzania talentami i fundraisingu – czyli zdobywania pieniędzy na działalność społeczną. 

 
Zapraszamy!
 
Skip to content