logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Lokalne konkursy grantowe „Działaj Lokalnie” oraz „Działaj Lokalnie i ekologicznie” 2021 zostały rozstrzygnięte.

W ramach konkursu głównego „Działaj Lokalnie” wpłynęło 28 wniosków, wszystkie przeszły pozytywnie ocenę formalną. Komisja Grantowa (składająca się z przedstawicieli organizacji pozarządowych, mediów, samorządu, instytucji oświatowych) pracowała nad oceną wniosków w dniach 14 – 26 maja 2021r. Posiedzenie Komisji odbyło się w dniu 26.05.2021r. Komisja w wyniku oceny merytorycznej zdecydowała o przyznaniu 12 grantów na łączną kwotę 65 000,00 zł.

Lista rankingowa Działaj Lokalnie 2021 – główny konkurs

W ramach konkursu „Działaj Lokalnie i Ekologicznie” wpłynęło 5 wniosków, Komisja Grantowa (składająca się z przedstawicieli organizacji pozarządowych, mediów, samorządu, instytucji oświatowych) pracowała nad oceną wniosków w dniach 14 – 26 maja 2021r. Posiedzenie Komisji odbyło się w dniu 26.05.2021r. Komisja w wyniku oceny merytorycznej zdecydowała o przyznaniu 4 grantów na łączną kwotę 9 000,00 zł.

Lista rankingowa ścieżka Działaj Lokalnie i Ekologicznie 2021

Lista rankingowa ścieżka Działaj Lokalnie i ekologicznie 2021 – aktualizacja z dnia 14.06.2021

Do wszystkich wnioskodawców zostaną wysłane mailowo informacje o wynikach konkursu. Powyżej prezentujemy listy rankingowe wniosków złożonych w ramach konkursów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za złożone wnioski, a laureatom konkursów gratulujemy i życzymy wiele pozytywnej energii w realizacji projektów.

Konkursy dofinansowane są ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Partnerem ścieżki tematycznej „Działaj lokalnie i ekologicznie” jest Fundacja WWF Polska.
Dofinansowanie projektów wyłonionych w konkursie „Działaj Lokalnie” jest możliwe również dzięki wsparciu naszych Partnerów i Darczyńców:

PARTNERZY PROJEKTU:
–  Gmina Byczyna
–  Gmina Kluczbork
–  Gmina Lasowice Wielkie
–  Gmina Olesno
–  Gmina Pokój
–  Gmina Wołczyn
–  Powiat Kluczborski

DARCZYŃCY PROJEKTU:
–  Lessafre Polska S.A
–  Studio Reklamy Valdex s.c. Barbara Ziora, Waldemar Sosin
–  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EM-MED –  Ewa Mieszkalska,
–  Bank Spółdzielczy w Wołczynie,
–  NESTRO Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowego,
–  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Transportowego „JUREX” – Jerzy Lipiński,
–  Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kluczbork,
–  Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Olesno.
–  Podatnicy przekazujący 1% podatku

Dziękujemy naszym Partnerom i Darczyńcom za wkład w pobudzanie społecznej energii.

 

#działajlokalnie #działajlokalnieiekologicznie #ożywiamylokalnespołeczności #społecznaenergia #jakzachęcićludzidowspólnegodziałania #dobrowspólne #integracjamieszkańców #działamyrazem #kapitałspołeczny #działajlokalnie #ciekawepomysły #liderspołeczny #animatorspołecznościlokalnych #działamydziałamy #odmrażamyspołecznąenergię

Skip to content