logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W przyszłym tygodniu rozpocznie się w Dolinie Stobrawy nabór wniosków w konkursie „Działaj Lokalnie”, w którym będzie można uzyskać dofinansowanie do 6000 zł na działania społeczne. Dodatkowo będzie można składać wnioski w ścieżce konkursowej „Działaj lokalnie i ekologicznie” i uzyskać dofinansowanie w kwocie do 3000 zł na realizację projektu ekologicznego.

W konkursach mogą brać udział grupy nieformalne i organizacje pozarządowe z gmin: Pokój, Wołczyn, Olesno, Lasowice Wielkie, Byczyna, Kluczbork (z wyłączeniem miasta Kluczborka).

Szczegółowe informacje opublikujemy wkrótce w ogłoszeniu o naborze wniosków, a już teraz zapraszamy wszystkie osoby, które mają pomysły na działania w swoich miejscowościach i chciałyby zdobyć grant na ich realizację, na spotkania informacyjne. Spotkania będą odbywać się on-line na platformie ClickMeeting.

Do wyboru są trzy terminy wymienione poniżej.
Aby zapisać się na spotkanie, należy kliknąć w datę lub link pod wybranym terminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie na podany w zgłoszeniu adres e-mail przyjdzie link umożliwiający udział w wybranym spotkaniu.

I termin – 14.04.2021 (środa) – godz. 16.00
https://dolinastobrawy.clickmeeting.com/dzialajlokalnie_pierwszy_termin/register

II termin – 16.04.2021 (piątek) – godz. 10.00
https://dolinastobrawy.clickmeeting.com/dzialajlokalnie_drugi_termin/register

III termin – 20.04.2021 (wtorek) – godz. 16.00
https://dolinastobrawy.clickmeeting.com/dzialajlokalnie_trzeci_termin/register

 

Konkurs dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Skip to content