logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Jedną z najważniejszych osi działalności naszego stowarzyszenia są działania edukacyjne, kulturalne, wsparcie ngo’s, realizacja konkursów grantowych, działań twórczych i animacyjnych, dlatego realizujemy projekt pn. „Poszerzamy horyzonty”. Działania zaplanowane w projekcie są spójne z wizją rozwoju Stobrawskiego Inkubatora Organizacji Pozarządowych, który pełni funkcję doradczą dla nowo powstających oraz już istniejących organizacji.

Aby móc realizować działania programowe doposażyliśmy salkę szkoleniową. Doposażenie obejmowało umieszczenie projektora wraz z ekranem podwieszanym oraz zakup komody, niezbędnych do prowadzenia szkoleń i spotkań. Doposażenie sali szkoleniowej i zakup roletek do biura pozwoli w profesjonalny sposób realizować te zadania. W ramach zadania powstała także ulotka promująca działania naszego stowarzyszenia oraz działania Samorządu Województwa Opolskiego wspierające organizacje pozarządowe, którą Państwu prezentujemy.

Zadanie pn. „Poszerzamy horyzonty” jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

Skip to content