logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Miło jest nam poinformować, że Pan Tomasz König pełniący funkcję członka Zarządu Stowarzyszenia LGD „Dolina Stobrawy” został nagrodzony wyróżnieniem w konkursie „Najaktywniejszy Lider Społeczności Wiejskich”, w ramach konkursu organizowanego przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

Celem konkursu jest wyróżnienie ludzi działających na rzecz rozwoju edukacji na terenach wiejskich, uhonorowanie pracy wolontariuszy i zwrócenie uwagi na znaczenie działań edukacyjnych w środowisku wiejskim, na rzecz jego integracji, aktywizacji i rozwoju, popularyzowanie odpowiednich postaw wśród ludzi zamieszkałych na terenach wiejskich.

Nagrodzenie laureatów konkursu odbyło się 20 września w sali konferencyjnej w siedzibie Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu oraz wygłosić krótką prelekcję na temat działalności Stowarzyszenia LGD „Dolina Stobrawy”. Miło nam również było wysłuchać prezentacji Pana Piotra Kisiela-  zeszłorocznego laureata głównej nagrody tego konkursu, wiceprezes naszego stowarzyszenia, aktywnie współpracującego z naszą organizacją. .

Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu za zaproszenie, a wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz rozwoju lokalnych społeczności wiejskich w naszym regionie!

Skip to content