logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością! Dzisiaj złożyliśmy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego naszą Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2023-2027. To niezwykle ważny krok dla naszego obszaru i dla wszystkich naszych mieszkańców.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom obszaru Lokalnej Grupy Działania, którzy włożyli ogromny wkład w tworzenie tej strategii. Wasze zaangażowanie, pasja i determinacja były nieocenione. Dzięki Waszym pomysłom, uwagom i doświadczeniu mogliśmy stworzyć kompleksowy plan rozwoju, który będzie służył naszej społeczności przez kolejne lata.

Nasz obszar ma ogromny potencjał, a Lokalna Strategia Rozwoju jest mapą, która pomoże nam go wykorzystać. Opracowaliśmy cele i przedsięwzięcia, które odpowiadają potrzebom naszej społeczności, tak abyśmy mogli rozwijać się w sposób zrównoważony i harmonijny. Będziemy wspierać rozwój gospodarczy, innowacje, ochronę środowiska, produkt lokalny, a także dbać o rozwój mieszkańców.

To nie jest tylko dokument – to nasza wspólna wizja i zobowiązanie do pracy nad rozwojem obszaru. Dzięki tej strategii mamy możliwość ubiegania się o środki finansowe i wsparcie w kwocie 2 462 500,00 Euro, które pozwolą nam zrealizować nasze cele. Ale to także nasze zaangażowanie, kreatywność i praca będą kluczowe dla sukcesu realizacji tej strategii.

Dzisiejszy dzień to kamień milowy, ale to dopiero początek naszej drogi. Teraz czas na działanie! Razem, jako społeczność, będziemy pracować na rzecz naszego rozwoju, podejmować wyzwania i tworzyć nowe możliwości. Jesteśmy przekonani, że nasza Lokalna Strategia Rozwoju przyniesie nam wiele korzyści i przyczyni się do budowy jeszcze lepszego miejsca do życia.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim mieszkańcom obszaru LGD za zaangażowanie. To dzięki Wam udało się stworzyć tę strategię. Wasza praca jest niezastąpiona, a Wasze pomysły i wnioski są nieocenione. Dziękujemy za Wasze wsparcie i ufamy, że razem osiągniemy wspaniałe rezultaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content