logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W czwartek po południu odbyło się spotkanie sieciujące dla tegorocznych realizatorów projektów „Działaj Lokalnie” w naszym regionie. Ze względów bezpieczeństwa miało ono formę on-line.  W trakcie spotkania była okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami z prowadzonych działań. Uczestnicy zapoznali się także z zasadami  konkursu „Opowiedz…”, a pan Grzegorz Błażejczyk przeprowadził szkolenie z przygotowania filmów na konkurs. Omówiliśmy również kwestię przygotowania raportu końcowego z realizacji projektów.
Okazało się, że mimo pandemii większość działań udało się realizatorom przeprowadzić zgodnie z planem lub w zmienionej formie. Pełni optymizmu myślimy już o kolejnej edycji Działaj Lokalnie, bo widać że potrzeba wspólnego działania i spotykania się jest w naszych małych społecznościach bardzo duża.

Dziękujemy uczestnikom za udział w spotkaniu. Realizatorom, którzy nie mogli w nim uczestniczyć prześlemy materiały mailowo.

Spotkanie odbyło się w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”

Skip to content