logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W dniach 20 – 22 marca 2019 r. odbyło się w Warszawie podsumowanie X edycji „Działaj Lokalnie”, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Podczas uroczystej Gali wyłoniono laureatów w konkursie „Społecznik Roku” tygodnia „Newsweek Polska” oraz w konkursie „Opowiedz…”. Miło nam poinformować, że wyróżnienie  w kategorii „CZŁOWIEK” oraz nagrodę w wysokości 1000 zł, za krótki film pt.: „Bezcenne chwile spędzone w Klubie Przyjaźni dla Juniora i Seniora”, otrzymała grupa nieformalna Koło Emerytów w Wołczynie, której serdecznie gratulujemy! Nagrodę odebrała przedstawicielka Koła Emerytów Pani Irena Kuśnierz.

Dla nas jako przedstawicieli Ośrodka Działaj Lokalnie czas ten był okazją również do uczestnictwa w licznych szkoleniach tematycznych, wykładach, warsztatach, dyskusjach i wymianie doświadczeń z przedstawicielami ośrodków z całej Polski. Dzięki temu będziemy mogli lepiej realizować razem z Wami Program Działaj Lokalnie w naszym regionie.

Przywieźliśmy z Warszawy mnóstwo nowych informacji oraz publikacji. Osoby, które chciałaby pozyskać w 2019 roku pieniądze na swoje działania zapraszamy do naszego biura, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i materiałami. Przypominamy, że Polsko- Amerykańska Fundacja Wolności realizuje wiele innych ciekawych projektów- Działaj Lokalnie- jest tylko jednym z nich.

Już niebawem ogłosimy kolejny nabór wniosków. 6000 zł jest w zasięgu Twoich rąk!! Czy już wiesz, na jaki projekt aktywizujący mieszkańców Twojej lokalnej społeczność chciałbyś je wydać? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Myśl globalnie- Działaj Lokalnie!!!

Skip to content