logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W dniu 20 lutego w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbyła się konferencja inaugurująca realizację projektu Jak dobrze mieć sąsiada – olesko-kluczborskie inspiracje. 

Projekt realizowany jest przez grupę inicjatywną, w skład której wchodzą: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Oleśnie, będący liderem projektu oraz Miejski Dom Kultury w Oleśnie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Stobrawy.

Przybyli goście  zapoznali się z ideą i celami projektu. Wysłuchaliśmy również interesującej prezentacji na temat historii Olesna przygotowanej przez Panią Ewę Cichoń – Dyrektor Muzeum Regionalnego w Oleśnie. Spotkanie uświetniły występy Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Olesna, grupy wokalnej z Kluczborka pod kierunkiem Pani Magdy Dureckiej, uczennic Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej, pod kierunkiem Pana Korneliusza Wiatra oraz grupy dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 w Oleśnie.

Dofinansowano ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Skip to content