logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

25 września w sali konferencyjnej w kluczborskim ratuszu, odbyło się spotkanie sieciujące dla tegorocznych realizatorów projektów w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie”. Celem inicjowania spotkań sieciujących jest: wymiana doświadczeń z realizacji projektów, lepsze poznanie się realizatorów oraz nawiązanie partnerstw, które może w przyszłości zaowocują wspólnymi projektami. W ramach spotkania odbyło się także szkolenie z wypełniania formularza raportu, który są zobowiązani złożyć wszyscy realizatorzy projektów Działaj Lokalnie. Dodatkowo, odbyły się także krótkie warsztaty, które poprowadził Pan Mariusz Mazurkiewicz- fotograf i specjalista ds. realizacji filmów, który przedstawił realizatorom projektów z DL, w jaki sposób można przygotować atrakcyjny film lub prezentację multimedialną na konkurs „Opowiedz…”. Konkurs  ten służy wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego ukazania projektów DL.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za aktywny udział oraz za wspaniałą atmosferę, a Panu Mariuszowi Mazurkiewiczowi za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu tworzenia filmów.

Myśl globalnie- DZIAŁAJ LOKALNIE!!

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Skip to content