logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W niedzielne popołudnie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w festynie rodzinnym w Paruszowicach, gdzie grupa nieformalna „Aktywnie i zdrowo w Paruszowicach” realizuje w tym roku projekt pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”.

Program festynu rodzinnego, który był jednym z wydarzeń realizowanych w ramach projektu „Działaj Lokalnie”, był wypełniony po brzegi wspaniałymi atrakcjami, które zachwyciły młodszych i starszych mieszkańców Paruszowic. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a jego przygotowanie i wspólna zabawa, jeszcze mocniej zintegrowało i przybliżyło do siebie mieszkańców tej wsi.

W tym roku w Paruszowicach ramach projektu miały miejsce bezpłatne zajęcia: rekreacyjne, ogólnorozwojowe i sportowe, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności. Grupie nieformalnej „Aktywnie i zdrowo w Paruszowicach” gratulujemy wspaniałego projektu, życzymy kolejnych ciekawych pomysłów oraz dużo społecznej energii w ich realizacji.

Skip to content