logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Miło jest nam poinformować, że grupa studentów wraz ze swoimi nauczycielami, spędzi najbliższy tydzień w Borkach Wielkich, w ramach zajęć prowadzonych w Szkole Filmowej Andrzeja Wajdy. Przedszkole Filmowe to kurs skierowany do uczniów szkół średnich i studentów pierwszych lat studiów, którzy interesują się filmem i chcieliby stanąć za kamerą.

Dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy Programem Działaj Lokalnie, a Przedszkolem Filmowym w Szkole Wajdy, Ośrodki Działaj Lokalnie z całej Polski miały możliwość zgłaszania kandydatur miejscowości, w których realizowane są ciekawe projekty w ramach programu „Działaj Lokalnie” oraz takich, które spełniają wymogi infrastrukturalne, aby przyjąć grupę studentów. Wśród zgłoszeń napływających z całej Polski to Borki Wielkie zostały wybrane na sesję wyjazdową Przedszkola Filmowego, w ramach którego studenci będą rozwijać swoje umiejętności filmowe.

Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego regionu, że tak znamienita instytucja jak Szkoła Wajdy, wraz ze wspaniałymi nauczycielami, wybrała na miejsce swojego przyjazdu właśnie nasze województwo.

Dodatkowe informacje o Szkole Wajdy można znaleźć tutaj: wajdaschool.pl

Program „Działaj Lokalnie” jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

Skip to content