logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

dzialaj_lokalnie_logo_cmykLokalny Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie” 2018 został rozstrzygnięty. W ramach konkursu wpłynęły 24 wnioski, wszystkie przeszły pozytywnie ocenę formalną. Komisja w wyniku oceny merytorycznej zdecydowała o przyznaniu 10 grantów. Do wszystkich wnioskodawców zostaną wysłane mailowo informacje o wynikach konkursu. W załączeniu podajemy listę rankingową wniosków złożonych w ramach konkursu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za złożone wnioski a laureatom konkursu gratulujemy i życzymy wiele pozytywnej energii w realizacji projektów.

Organizacje oraz grupy nieformalne, których wnioski nie zostały dofinansowane, serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie grantowym „Kierunek FIO”, realizowanym przez Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”. Wszystkie Informacje o naborze już wkrótce zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej. W ramach konkursu grantowego „Kierunek FIO” będzie można pozyskać dotacje w kwocie do 5 000 zł.

—> Wyniki konkursu „Działaj Lokalnie” 2018

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”

#działajlokalnie #ożywiamylokalnespołeczności #społecznaenergia #jakzachęcićludzidowspólnegodziałania #dobrowspólne #integracjamieszkańców #działamyrazem #kapitałspołeczny #działajlokalnie #ciekawepomysły #liderspołeczny #animatorspołecznościlokalnych #działamydziałamy

Skip to content