logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Z dumą informujemy, że kolejna grupa absolwentów ukończyła, piątą już edycję Szkoły Liderów i Animatorów Doliny Stobrawy. Nasz region wzbogacił się o kolejne osoby, które otrzymały pakiet informacji o tym jak skutecznie pełnić rolę lidera społecznego.

Podczas ostatniego zjazdu, uczestnicy pozyskali wiedzę z następującego zakresu: rozwój osobisty, autoprezentacja, planowanie wystąpienia publicznego, główne rodzaje prezentacji i wystąpień, komunikacja werbalna i niewerbalna, zarządzanie stresem, budowanie argumentacji i trudne sytuacje, rola aranżacji przestrzeni.

Wszystkim świeżo upieczonym Absolwentom serdecznie gratulujemy zdobytej wiedzy, a nawiązane podczas spotkań znajomości z całą pewnością zaprocentują wkrótce wspólnymi projektami.

Serdecznie dziękujemy wykładowcy za profesjonalizm i zaangażowanie, uczestnikom za wspaniałą atmosferę i otwartość na nową wiedzę a gospodarzom świetlic wiejskich za udostępnienie przyjaznego miejsca do nauki.

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Skip to content