logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

13 grudnia w świetlicy wiejskiej w Ligocie Dolnej odbyły się warsztaty filmowe skierowane do wszystkich, tegorocznych Dotowanych w konkursie „Działaj Lokalnie X”. Zajęcia zatytułowane: “Technologie cyfrowe w popularyzacji działań społecznych, czyli jak stworzyć film, reportaż multimedialny w ramach konkursu “Opowiedz…” poprowadził kluczborski fotograf oraz twórca krótkich form filmowych: Pan Mariusz Mazurkiewicz. Podczas spotkania nakręcony został krótki, przykładowy film; później zostały omówione szczegółowe elementy montażu i edycji oraz zasady publikacji muzyki oraz wizerunku osób występujących w naszej realizacji. Konkurs „Opowiedz…” z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Udział w nim pozwala Dotowanym, którzy otrzymali grant w konkursie „Działaj Lokalnie” w nowoczesny sposób zaprezentować działania, które realizowane były w ramach projektów.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą filmów, które na przestrzeni lat zostały zgłoszone do naszego lokalnego etapu konkursu. Wierzymy, że wkrótce któryś z naszych lokalnych laureatów zdobędzie nagrodę w konkursie ogólnopolskim w Warszawie. Trzymamy kciuki i życzymy realizatorom dużo wytrwałości w tworzeniu prac.

http://dotacje.dolinastobrawy.pl/idea-programu-o-programie-konkurs-opowiedz/

Myśl globalnie- działaj lokalnie!!

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”.

Skip to content