logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

15 grudnia w świetlicy wiejskiej w Roszkowicach, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu “Poruszamy otoczenie na sport i zdrowe żywienie””, który dofinansowany został ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”. Projekt realizowany był przez grupę nieformalną: „Aktywni działacze”, która zawiązała się wśród mieszkańców tego sołectwa. Podczas piątkowego spotkania nastąpiło podsumowanie projektu połączone z multimedialną prezentacją, która ukazała w nowoczesnej formie działania realizowane w ramach tego projektu. Mieszkańcy mogli wspólnie przedyskutować efekty oraz zaplanować kolejne akcje.

W ramach projektu z „Działaj Lokalnie” mieszkańcy Roszkowic zorganizowali m.in: festyn rodzinny, rajd sprawnościowy po okolicy, warsztaty ze zdrowego żywienia, warsztaty z prawidłowego chodzenia kijkami nordic-walking, turniej trampkarzy. Wszystkie działania zachęciły mieszkańców do wspólnej zabawy, integracji oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Mieszkańcom Roszkowic gratulujemy ciekawego projektu, życzymy kolejnych wspaniałych działań oraz mnóstwa społecznej energii..

MYŚL GLOBALNIE- DZIAŁAJ LOKALNIE!

Skip to content