logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W niedzielę 10 grudnia na zaproszenie Stowarzyszenia Wsi Bogacica „Bogatalanta” odwiedziliśmy Jarmark Bożonarodzeniowy, który już po raz jedenasty został zorganizowany w tej miejscowości. Podczas Jarmarku wraz ze swoim wystąpieniami zaprezentowali się: uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bogacicy, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Kluczborka, grupa z Towarzystwa Alternatywnych Kobiet Sokolniki, ksiądz proboszcz Piotr Piontek z młodzieżą.

W sposób uroczysty zostały podsumowane także projekty realizowane w tym roku w Bogacicy: Stowarzyszenie Wsi Bogacica realizowało projekt dofinansowany z „Kierunek FIO” pt. „Tajemnice Bogacicy” natomiast grupa nieformalna „Koło Emerytów i Rencistów w Bogacicy” realizowała projekt dofinansowany z „Działaj Lokalnie” pt. „Zegar możliwości”.

Dodatkowo przy przepysznej kawie i herbacie podziwiać można było piękne, świąteczne dekoracje wykonywane ręcznie przez osoby ze Stowarzyszenia Wsi Bogacica.

Serdecznie dziękujemy Gospodyniom Jarmarku za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Skip to content