logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W miniony weekend odbył się ostatni – trzeci zjazd Szkoły Animatorów Kulturalnych. Była już to czwarta edycja szkoleń w ramach Szkoły Doliny Stobrawy, która ma na celu inwestowanie w kadry działające w małych miejscowościach i wsiach w roli liderów i animatorów społecznych.

W miniony weekend zostały omówione takie tematy jak: warunki skutecznej komunikacji; główne bariery komunikacyjne; model kwadratu komunikacyjnego; efekt synergii; komunikat ja vs. komunikat ty; fakty i interpretacje; jak rozwijać otwartość i wzmacniać zaufanie w grupie; agresywność, agresja, bierność czy manipulacja; wyrażanie i przyjmowanie pochwał; jak reagować na krytykę; udzielanie informacji zwrotnej.

Podczas ostatniego zjazdu, odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim absolwentom. Miłym akcentem ze strony uczestników szkolenia, było przekazanie podziękowań Stowarzyszeniu LGD „Dolina Stobrawy” za organizację tego rodzaju wydarzenia. Otrzymaliśmy piękny dyplom oraz gadżety z Lasowic Wielkich: torbę, lasowicką choineczkę oraz kartki Bożonarodzeniowe, a od jednej z uczestniczek szkolenia ręcznie wykonaną, drewnianą sówkę.

Wszystkim świeżo upieczonym Absolwentom kursu Animator Kultury serdecznie gratulujemy zdobytej wiedzy, a nawiązane podczas spotkań znajomości z całą pewnością zaprocentują wkrótce wspólnymi projektami.

Serdecznie dziękujemy wykładowcom za profesjonalizm i zaangażowanie a uczestnikom za wspaniałą atmosferę i otwartość na nową wiedzę!

PS. Już w pierwszej połowie 2018 r. odbędzie się kolejna edycja Szkoły Liderów Wiejskich. Wszystkich zainteresowanych prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej.

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

 

Skip to content