logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Szanowni przedstawiciele miast i wsi powiatu Kluczborskiego i Gminy Olesno. W związku z realizacją kolejnego etapu kampanii pt. „Czas na piknik w Dolnie Stobrawy”, która ma na celu wypromowanie w każdej miejscowości, oznakowanego miejsca piknikowego, w którym turysta i mieszkaniec będzie mógł swobodnie odpocząć, posilić się i spędzić miło czas na łonie natury, zwracamy się z prośbą o:

– wyznaczenie jednego miejsca, w którym takie ogólnodostępne miejsce piknikowe znajduje się w Państwa miejscowości, które chcieliby Państwo włączyć do tej kampanii promocyjnej i przesłanie takiej informacji do naszego biura.

WYMAGANIA WOBEC WYZNACZONYCH MIEJSC:

– musi być to przestrzeń ogólnodostępna (obszar przestrzeni publicznej),

– musi być to teren, w którym swobodnie będzie można rozłożyć koc piknikowy lub są ławeczki, stoliki.

– nieopodal musi znajdować się kosz na śmieci.

Przedstawicieli Włodarzy Miast oraz Sołtysów, uprzejmie prosimy o przesłanie informacji z wyznaczonym miejscem z krótkim opisem, na adres mailowy: biuro@dolinastobrawy.pl, temat maila: „Czas na piknik w Dolinie Stobrawy”

„Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

mapa- obszard LGD Dolina Stobrawy

Skip to content