logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W miniony weekend, w Szkole Podstawowej w Wojciechowie (gm. Olesno) odbył się trzeci- ostatni zjazd Szkoły Animatorów Wiejskich. Podczas tych zajęć, uczestnicy dowiedzieli się m.in.: jakie są zasady skutecznego planowania, metody generowania różnorodnych pomysłów, jakie są cykle życia projektu (problemy, potrzeby, cel, działanie, rezultat), w jaki sposób przeprowadzać monitoring i ewaluację, jakie są źródła finansowania projektów. W ostatni dzień zajęć nastąpiło uroczyste podsumowanie Szkoły Animatorów Wiejskich, uczestnicy otrzymali certyfikat, który potwierdza nabyte przez nich wiadomości. Teraz absolwenci, pełni energii, wiedzy i entuzjazmu zdobytą wiedzę będą wykorzystywać w praktyce, w swoich miejscowościach. Dzięki Szkole Animatorów Wiejskich, nawiązały się także liczne znajomości, które z pewnością zaprocentują wspólnymi projektami w przyszłości.

Wszystkim absolwentom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo oraz życzymy dużo energii, pomysłów oraz zapału w pracy z lokalnymi społecznościami.

Jeszcze w tym roku ogłosimy nabór do Szkoły Animatorów Kulturalnych. Osoby zainteresowane tym szkoleniem, zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz profilu na facebooku.

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Skip to content