logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

25 kwietnia w sali konferencyjnej w kluczborskim Ratuszu odbyło się piąte spotkanie informacyjno- szkoleniowe w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie X” organizowane przez Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”. W szkoleniu wzięli udział reprezentanci takich sołectw jak: Kujakowice Górne i Dolne, Bąkowa, Bogacicy, Biadacza, Smard Górnych i Dolnych, Chocianowic, Bażan, Kuniowa oraz reprezentacja organizacji pozarządowej działającej w Byczynie. Bardzo dziękujemy za liczne pytania, ożywioną dyskusję oraz zaangażowanie wszystkich uczestników spotkania.

Podsumowując serię spotkań informacyjno-szkoleniowych, które zostały przeprowadzone w tym roku w ramach naboru do konkursu grantowego „Działaj Lokalnie X”:

  • odbyło się pięć spotkań informacyjnych, po jednym w każdej gminie, tj. w: Lasowicach Wielkich, Wołczynie, Oleśnie, Byczynie i Kluczborku,
  • w spotkaniach łącznie uczestniczyło: 68 osób,
  • dodatkowo uczestniczyliśmy także w kwietniowym spotkaniu Konwentu Sołtysów Gminy Kluczbork podczas, którego wszystkim Sołtysom zostały przekazane materiały dotyczące naboru oraz szczegóły związane z programem „Działaj Lokalnie X”.

Życzymy wszystkim wnioskodawcom dużo społecznej energii oraz mnóstwo kreatywnych pomysłów w trakcie pisania projektów.

Myśl globalnie- DZIAŁAJ LOKALNIE!!

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”

Skip to content