logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

16-18 lutego mieliśmy przyjemność gościć w Warszawie na uroczystej Gali podsumowującej IX edycję „Działaj Lokalnie”. Była to także okazja uczestniczenia w inspirujących szkoleniach tematycznych dla realizatorów tego konkursu grantowego. Zapoznaliśmy się z przedstawicielami innych Ośrodków Działaj Lokalnie z całej Polski (od 2016 roku Sieć ODL liczy aż 67 organizacji i obejmuje swoim zasięgiem 618 gmin!!) oraz porównaliśmy projekty realizowane z obszaru LGD „Doliny Stobrawy” z projektami przeprowadzanymi w innych regionach Polski. Podczas wspaniałej Gali wyłoniono laureatów trzech konkursów: „Społecznik Roku” tygodnia „Newsweek Polska”, „Opowiedz…” oraz „Dobre Praktyki w Działaj Lokalnie”.

Przywieźliśmy z Warszawy mnóstwo nowych informacji oraz publikacji. Osoby, które chciałaby pozyskać w 2017 roku pieniądze na swoje działania zapraszamy do naszego biura, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i materiałami. Przypominamy, że Polsko- Amerykańska Fundacja Wolności realizuje wiele innych ciekawych projektów- Działaj Lokalnie- jest tylko jednym z nich.

6000 zł jest w zasięgu Twoich rąk!! Czy już wiesz, na jaki projekt aktywizujący mieszkańców Twojej lokalnej społeczność chciałbyś je wydać? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Myśl globalnie- Działaj Lokalnie!!! 🙂

Zdjęcia autorstwa: Marcina Skiby (www.marcinskiba.com)

Skip to content