logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Miło jest nam poinformować, że zakończyliśmy serię spotkań i szkoleń w ramach naborów dla poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020, w zakresie podejmowania działalności gospodarczej i rozwijania działalności gospodarczej.

Jesteśmy dumni, że w pięciu spotkaniach informacyjnych, które odbyły się w każdej gminie z naszego obszaru, w sumie wzięło udział aż: 125 osób, natomiast w dwóch szkoleniach z pisania biznesplanów: 83 osoby.

Bardzo dziękujemy za aktywność i zaangażowanie, które wykazali uczestnicy spotkań informacyjnych i szkoleń. Życzymy wszystkim starającym się o dofinansowanie, powodzenia i wytrwałości w wypełnianiu wniosków.

Zadanie współfinansowane  ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

Skip to content