logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W weekend 22-23 października, duża grupa reprezentująca nasze lokalne organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne zaangażowane w kwestie wolontariatu w naszym regionie, uczestniczyła w dwudniowym wyjeździe do Pokrzywnej w ramach projektu tworzącego w Kluczborku: Lokalne Centrum Wolontariatu. W trakcie tych dwóch dni odbyły się trzy bloki szkoleniowe, z następującymi zajęciami:
a) Tomasz Kosmala poprowadził warsztat: „Lokalne Centrum Wolontariatu (jak powinno wyglądać LCW, kompetencje, zadania, działalność ja je zbudować?”
b) Jacek Sokal poprowadził warsztat pt.: „Komunikacja (komunikat JA, asertywność)”
c) Karolina Bujak poprowadziła warsztaty: „Aktywne metody pracy z wolontariuszami – wykorzystanie gier i zabaw do budowania zespołu (gry-warsztaty)”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz ogromny wkład w zajęcia. Cieszymy się, powróciliśmy do Kluczborka z gotowym planem: w jaki sposób funkcjonować ma nasze Lokalne Centrum Wolontariatu. Wszystkie osoby, zamieszkujące nasz obszar, które są zainteresowane tematem wolontariatu, serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Projekt dofinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016.

Skip to content