logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

W piątek 2 września, przedstawicielka naszego stowarzyszenia gościła w audycji radiowej pt. „Ona i On”, która prowadzona jest przez redaktorów: Wiesława Kolbusza i Agnieszkę Wawer- Krajewską w Radio Opole. Pani Dyrektor biura LGD Dolina Stobrawy- Joanna Bulak, opowiadała o akcji promocyjnej pt. „Czas na piknik w Dolinie Stobrawy”, który ma zachęcić mieszkańców i turystów z naszego regionu do aktywnego spędzania wolnego czasu, z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, przy okazji poznając przepiękne krajobrazy oraz zabytki naszego terenu. Proponowaliśmy także, skorzystanie z oferty turystycznej sześciu wiosek tematycznych oraz opowiadaliśmy o absolwentach Szkoły Liderów Wiejskich, którą zorganizowało nasze stowarzyszenie przed wakacjami. Zachęcaliśmy także do zgłaszania się, do Szkoły Animatorów Wiejskich, gdzie rekrutacjach trwa jeszcze do 9 września. Wspominaliśmy także o Kluczborskim Centrum Wolontariatu w ramach, którego zbieramy chętne osoby do współtworzenia tej inicjatywy. Poszukujemy wszystkich aktywnych pozarządowców, którzy chcą zaangażować się w idee wolontariatu w naszym powiecie. W związku ze wszystkimi działaniami realizowanymi przez nasze stowarzyszenie, serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z biurem LGD Dolina Stobrawy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content