logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

29 kwietnia na kluczborskim Rynku odbyła się akcja mająca na celu zaktywizowanie młodzieży licealnej do działań społecznych. Wydarzenie zrealizowane było w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu, a organizatorami były klasy I i II społeczno – prawna Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku pod opieką Joanny Piłat oraz absolwenci tej szkoły: Dawid Patyk i Maciej Sitek, lokalny działacz społeczny z Lasowic Małych. Uczniowie zorganizowali dla młodszych kolegów z kluczborskich gimnazjów grę miejską dotyczącą historii naszego miasta, zachęcali mieszkańców do wzięcia udziału w quizie poświęconym jego historii oraz do skosztowania naszego, przepysznego, lokalnego miodu. Mieszkańcy Kluczborka mieli także szansę obejrzeć mini wystawę starych zdjęć przedstawiających nasze miasto. Cieszymy się, że LGD Dolina Stobrawy miała swój niewielki udział w akcji, która ma zachęcać do nauki postaw prospołecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content