logo1
Masz pytania?

Zadzwoń 77 413 11 38

Szanowni Państwo

Po kilku miesiącach oczekiwań zostały ogłoszone wyniki konkursu na wybór Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020, które będą realizowane przez Lokalne Grupy Działania.
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Lokalna Strategia Rozwoju przygotowana przez LGD Dolina Stobrawy otrzymała łącznie 204 punkty co daje nam trzecie miejsce w województwie opolskim na 10 Lokalnych Grup Działania, które w konkursie wystartowały.

Na realizację naszej strategii otrzymaliśmy ponad 2,5 miliona euro czyli maksymalną kwotę jaką mogliśmy otrzymać. Nie musimy również dokonywać żadnych poprawek w naszej strategii, które warunkowałyby podpisanie umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego.
Ta informacja jest dla nas o tyle ważna, że Dolina Stobrawy opracowała strategię samodzielnie bez udziału firm i ekspertów zewnętrznych.

W związku z tym w imieniu własnym, w imieniu całego Zarządu i Stowarzyszenia chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w tworzeniu tej strategii.
Dziękuję za Waszą aktywną pracę na spotkaniach, za Wasze uwagi, które wywoływały niekiedy burzliwe, ale zawsze konstruktywne dyskusje. Wasza wiedza o lokalnych środowiskach ich potrzebach i oczekiwaniach jest najważniejszym elementem tej strategii.

Bez Was nie byłoby strategii, bez Was nie byłoby Doliny Stobrawy.

Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich pracownic naszego Stowarzyszenia, które brały udział w przygotowaniu strategii: Joanna Bulak, Joanna Leśnierowska, Dominika Frasek-Kaczor i Katarzyna Błaut.
Dziękuję za Waszą pełną zaangażowania pracę, za Wasze merytoryczne i profesjonalne podejście, ale również za całe serce włożone w przygotowanie tego dokumentu.

Prezes Zarządu
Tomasz Paluch

http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=199&idd=8960

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content